KI MIT TUD?... Negyedszer…

balla kimittud

A Balla Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola negyedik alkalommal szervezte meg szokásos „seregszemléjét”, idén 4 szakágban. A Ki mit tud? döntőjére 2023. március 18-án került sor Iszkázon.

Iskolánkból a következő diákok kaptak szereplési lehetőséget az alábbi kategóriákban:
Baranyai Dzsamila (5.b) népzene,

Leja Larina, Magvas Viktória, Sándor Lea Natasa, Simon Szófia Cintia (5/a) népi ének,

Leja Larina, Magvas Viktória, Sándor Lea Natasa, Simon Szófia Cintia (5/a) népmese.

A közönség 47 műsorszámban gyönyörködhetett: az énekesek, a zenészek, a mesemondók és a táncosok versengése egész délután zajlott. Amíg a szakértő zsűri tanácskozott, döntött az eredményekről, addig a jelenlévőket táncházba invitálták a rendezők. Ezen a megmérettetésen intézményünk tanulói nem csupán a közönséget nevettették meg tréfás mesék előadásával, hanem a bírálók elismerését is kivívták: Leja Larina, Magvas Viktória, Simon Szófia Cintia különdíjban részesültek előadásukért. Felkészítő tanáruk Horváth Csabáné Treiber Ildikó volt.

Sikerükhöz gratulálunk!